EUR/PLN – prognoza i analiza kursu walut

Euro, Funt, Dolar – Prognoza i aktualny kurs do Złotówki [PLN]

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Euro, Funt, Dolar - Prognoza i aktualny kurs do Złotówki [PLN]

Analiza kursu i prognoza ceny polskiej Złotówki w odniesieniu do 3, głównych walut: Euro, Dolara amerykańskiego oraz Funta brytyjskiego.

[23 SIERPIEŃ] Aktualny kurs i prognoza ceny: EURO do ZŁOTÓWKI (EUR/PLN)

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Euro pomimo presji powinno utrzymać kurs do złotówki powyżej strefy 4,25/4,26 w najbliższych tygodniach

Para EURPLN to para krzyżowa, w której walutą bazową jest euro, a walutą kwotowaną polski złoty. W długim terminie para ta od dłuższego czasu pozostaje w trendzie bocznym, dlatego w szukaniu okazji do korzystnych transakcji z pewnością przydaje się analiza techniczna i przygotowana na jej podstawie prognoza EURPLN.

Prognoza EUR/PLN – od czego zależy kurs tej pary walut?

Bieżący kurs EUR PLN jest obserwowany nie tylko przez traderów na rynku Forex – interesuje on także polskich importerów i eksporterów, kredytobiorców mających kredyty w euro, a nawet zwykłych obywateli planujących wakacje za granicą. Analiza EURPLN pod kątem fundamentalnym z pewnością musi brać pod uwagę dane makroekonomiczne płynące z poszczególnych krajów strefy euro oraz Polski, a także komunikaty EBC i polskiej Rady Polityki Pieniężnej. Na wahania cen złotego wpływać mogą także ważne wydarzenia polityczne i to w skali globalnej – warto pamiętać, że wszelkie sygnały płynące z najsilniejszych gospodarek np. USA mogą powodować albo napływ (sygnały pozytywne) albo odpływ (sygnały negatywne) kapitału z rynków wschodzących, a więc także wpływać na zainteresowanie złotym. Sprawdź, jak wygląda bieżący kurs i prognoza EURPLN przygotowana z uwzględnieniem analizy wolumenu i Price Action.

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!