GBP/CAD – prognoza kursu walut

Analiza rynków 15-19 maj. Złoto, Ropa, GBP/CAD, USD/JPY, AUD/USD

Autor | 1 komentarz

W ostatnim tygodniu wyznaczyliśmy dwa miejsca na których spodziewaliśmy się obrócenia cen. Strefa wsparcia 1220/25 okazałą się na tyle silna, że spadki zostały zatrzymane i budowana jest podstawa do wzrostów.

Analiza rynków 8-12 maj. Złoto, AUD/USD, GBPCAD, EURGBP

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Złoto omawiałem w ostatnim komentarzu rynkowym "Co dalej ze złotem? Czy złoto powróci do trendu wzrostowego? Na wykresie dziennym, złoto od ubiegłego tygodnia za wiele się nie zmieniło.

ANALIZA RYNKÓW 3-7 Kwiecień, Złoto, USDJPY, GBPCAD

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Złoto Złoto na początku ubiegłego tygodnia (sesja poniedziałkowa) zamyka się bardzo mocno, ponad ważnym, psychologicznym poziomem 1250usd. Na kolejnych sesjach wróciła niestety podaż, która nie pozwoliła na dalszy wzrost cen.

GBPCAD – mocne odbicie od wsparcia, cel 1,6500

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

GBPCAD ustanowił na poziomie 1,6250 bardzo mocne wsparcie na które rynek reaguje od początku lutego. Od 14 lutego, gdy rynek po raz kolejny dotyka tego poziomu, przez kolejny tydzień..

GBPCAD – Silna presja z góry, short

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Na wykresie widać bardzo silną presje sprzedających. Od wczoraj od godziny 18:00 GBPCAD wchodzi w konsolidacje boczną, z której dziś przed 11:00 wybija...

Para walutowa GBP/CAD to dość popularny na rynku Forex cross składający się z funta brytyjskiego (szterlinga) jako waluty bazowej oraz dolara kanadyjskiego będącego walutą kwotowaną. Sprawdź, jak prezentuje się przygotowana przeze mnie aktualna prognoza GBP/CAD oraz kurs tej pary walutowej, by skuteczniej zaplanować swoje transakcje.

Prognoza GBP/CAD – od czego zależy kurs tej pary walut?

GBP/CAD to para krzyżowa oparta na walutach silnych i stabilnych gospodarek świata – Wielkiej Brytanii oraz Kanady. Pod względem fundamentalnym analiza GBP/CAD powinna uwzględniać dane makroekonomiczne płynące z obu krajów, oczekiwania inflacyjne oraz politykę banków centralnych dotyczącą stóp procentowych. Te kwestie wpływają w największym stopniu na zmienność na GBP/CAD. Na wycenę waluty brytyjskiej mogą wpływać także informacje dotyczące kondycji gospodarki europejskiej w szerszym kontekście, natomiast wartość CAD często uzależniona jest od sytuacji na rynku surowcowym. Na niniejszej stronie masz okazję sprawdzić, jak wygląda prognoza GBP/CAD z wykorzystaniem zaawansowanych technik analizy wolumenu i Price Action.

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!