CAD/EUR – prognoza kursu walut

 

EURCAD to para walutowa, w której walutą bazową jest euro, a walutą kwotowaną dolar kanadyjski. Jest to para crossowa, która na rynku Forex cieszy się umiarkowaną popularnością. Z tego względu należy się liczyć z nieco wyższymi kosztami transakcyjnymi w handlu na tej parze.
Na niniejszej stronie sprawdzisz, jak wygląda aktualny kurs i analiza EURCAD – pomoże Ci to podjąć właściwe decyzje inwestycyjne.Prognoza CAD/EUR – od czego zależy kurs tej pary walutowej?

Najważniejszą kwestią w spekulacji na parze EURCAD jest uważna obserwacja danych makroekonomicznych płynących ze strefy euro oraz Kanady, a także informacje podawane przez EBC oraz BoC (bank centralny Kanady). Warto też zauważyć, że zainteresowanie walutą kanadyjską jest często ściśle skorelowane z cenami ropy, której Kanada jest jednym z największych eksporterów. Ze względu na mocne powiązania gospodarcze Kanady i USA, na kurs CAD ma także wpływ kondycja gospodarki amerykańskiej. Jeśli zdecydujesz się na spekulację tej parze, śledź informacje na niniejszej stronie – znajdziesz tu aktualny kurs walutowy, a także dowiesz się, jak prezentuje się prognoza EURCAD.

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!