Notowania surowców – ceny i analizy

Analiza techniczna i fundamentalna – Anglogold Ashanti, Złoto, Srebro, Bitcoin, Ethereum

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Bitcoin, Ethereum, USD/PLN, wybrane akcje, formacja Smash – pełna analiza rynku

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Analiza na żywym rynku – Bitcoin, Złoto, Ropa, Euro Bund, Federal Realty Investment Trust i DAX

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

16.02 odbył się mój autorski webinar “Wtorek na Rynkach”, gdzie wspólnie z uczestnikami dokonaliśmy analizy walorów na rynku.
Obejrzyj nagranie poniżej i zobacz jak skutecznie wykorzystywać narzędzia finansowe do skutecznej interpretacji atrybutów giełdowych.

Bitcoin – pełna analiza. Elon Musk, Tesla i BTC – trio, które wyznacza trendy na rynku

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Elon Musk, TESLA i BTC stanowią trio, które wyznacza obecnie na rynku trendy. Zobacz pełną analizę Bitcoina we fragmencie dzisiejszego “Wtorku na Rynkach”.

Analiza na żywym rynku – GameStop, DAX, S&P 500, Alcoa, Forex, Bitcoin i Srebro

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Dziś na webinarze “Wtorek na Rynkach” razem z uczestnikami dokonaliśmy analizy walorów na rynku.
Obejrzyj materiał poniżej, by przyjrzeć się naszej wspólnej interpretacji atrybutów giełdowych.

Inwestowanie w 2021 roku – wybrane spółki

Autor | Nikt jeszcze nie zostawił komentarza, bądź pierwszy

Jeżeli zastanawiasz się w co zainwestować w 2021 roku to ten materiał z pewnością Ci pomoże. Wybrałem akcje, które powinny zadowolić każdego inwestora średnio i długoterminowego.

Na tej stronie możesz śledzić na bieżąco notowania surowców na światowych giełdach. Na prezentowanych wykresach sprawdzisz aktualne oraz historyczne ceny kontraktów terminowych na najpopularniejsze surowce naturalne, towary i produkty rolne. Do wyboru masz wykres ogólny lub profesjonalny. Ten drugi pomoże Ci przeprowadzić analizę techniczną, cen i wolumenu, a więc jest niezwykle przydatnym narzędziem do planowania transakcji na rynku finansowym.

Aktualne ceny surowców online

Inwestuj w surowce ze Smart Trader, ponieważ na naszych stronach znajdziesz nie tylko ciekawe analizy i prognozy na temat poszczególnych walorów, ale również profesjonalne wykresy pozwalające śledzić ceny 24 godziny na dobę. Udostępniamy Ci interaktywne notowania najchętniej kupowanych towarów takich jak złoto, srebro, miedź, platyna, ropa naftowa, gaz, cukier, kakao, kawa, pszenica oraz soja. Prezentowane ceny dotyczą kontraktów terminowych, ponieważ właśnie te walory są najpopularniejsze, jeśli chodzi o spekulację na surowcach.

Śledź notowania surowców na profesjonalnych wykresach

Zmiany kursów wybranych walorów możesz śledzić w czasie rzeczywistym i w różnych interwałach czasowych – na wykresie 1-miesięcznym, 3-miesięcznym, 1-rocznym, 5-letnim i od początku notowań. Jeśli interesuje Cię analiza techniczna, skorzystaj z interaktywnego wykresu profesjonalnego. Oprócz zmian cen prezentuje on zmiany wolumenu, a także wiele popularnych wskaźników m.in. różne rodzaje średniej kroczącęj, współczynnik korelacji, wskaźnik względnej płynności, punkty Pivot, oscylatory (m.in. cenowy, Awesome, Ultimate i Klingera), czy wreszcie wskaźnik wolumenu skumulowanego. Ceny poszczególnych surowców możesz obserwować z wykorzystaniem wykresu liniowego, świec japońskich bądź słupków.

Jeśli interesują Cię inwestycje w surowce, aktualne notowania prezentowane na profesjonalnym wykresie pomogą Ci podejmować decyzje o transakcjach. Sprawdzaj również moje analizy i prognozy na temat poszczególnych walorów w dziale „Analizy” na niniejszej stronie oraz komentarze na temat sytuacji na rynku na kanale YouTube.Wybierz dowolny walor i skorzystaj z wykresu poniżej


SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!