Notowania kryptowalut – kurs Bitcoina i innych krypto

 

Na stronie Smart Trader sprawdzisz szybko i wygodnie aktualny kurs Bitcoina oraz notowania niemal 300 innych kryptowalut, które cieszą się największym zainteresowaniem inwestorów. W jednym miejscu znajdziesz najważniejsze informacje na temat cen i obrotu poszczególnymi coinami, a dodatkowo zyskasz dostęp do profesjonalnego wykresu, który pozwoli Ci przeprowadzić analizę techniczną wybranego waloru. Proponujemy Ci kompletne źródło informacji, które ułatwia zarabianie na kryptowalutach.

Aktualne notowania kryptowalut w jednym miejscu

Rynek wirtualnych walut istnieje dopiero kilka lat, ale bardzo dynamicznie się rozwija, dając inwestorom wiele okazji do zyskownych transakcji. Największą popularnością wciąż cieszy się Bitcoin, lecz na znaczeniu zyskują także inne kryptowaluty, w tym te zupełnie nowe, które co rusz pojawiają się na rynku. Dzięki naszej stronie możesz trzymać rękę na pulsie i na bieżąco wiedzieć, co dzieje się w świecie wirtualnych walut, a przez to skuteczniej w nie inwestować.

W prezentowanej na niniejszej stronie tabeli odczytasz bieżący kurs Bitcoina oraz kursy najważniejszych altcoinów, które wyrażone są w dolarach amerykańskich. Dodatkowo możesz analizować szczegółowe dane na temat poszczególnych coinów, takie jak kapitalizacja, wolumen obrotów, cena zamknięcia, czy liczba monet w obiegu. W jednym miejscu znajdziesz kluczowe informacje na temat niemal 300 najważniejszych kryptowalut na świecie, dlatego szybko rozpoznasz walory, którymi warto się zainteresować i lepiej zaplanujesz swoje transakcje.

Wypróbuj również interaktywny wykres. Możesz dzięki niemu analizować notowania Bitcoina i innych coinów w różnych interwałach czasowych. Na wykresie dostępne są także kursy instrumentów finansowych powiązanych z kryptowalutami np. kontraktów terminowych. Narzędzie pozwala analizować nie tylko zmiany cen, ale również zmiany wolumenu. Jeśli interesuje Cię analiza techniczna kryptowalut, możesz skorzystać z całej listy wskaźników dostępnych na wykresie. Zachęcam również do śledzenia działu „Analizy”, gdzie poznasz profesjonalne analizy i prognozy dla najciekawszych kryptowalut.


Wybierz dowolny walor i skorzystaj z wykresu poniżej


SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 4997 zł
Teraz ZA DARMO!