Jak zacząć handlować kryptowalutami i gdzie najlepiej otworzyć konto?

Na końcu artykułu odnajdziesz listę adresów polecanych przez nas giełd kryptowalutowych.

Jesteś gotowy na zarabianie na kryptowalutach?

To nieprawdopodobne jakie zwroty można osiągnąć na rynku kryptowalut! Inwestorzy realizują zyski liczone w tysiącach procent, a rekordowy zwrot to do tej pory: 81,565%!

Jesteśmy świadkami wielkiej rewolucji w świecie finansów i jednocześnie największego boomu w historii. Jeżeli teraz nie wykorzystasz swojej szansy, możesz stracić jedną z największych okazji jaka mogła Ci się przytrafić. To właśnie rynek kryptowalut pozwala obecnie zamienić niewielką kwotę na przysłowiową „emerytalną” fortunę w zaledwie parę miesięcy. Wielu już to zrobiło i wciąż jest szansa zarobić na wielu dobrych, fundamentalnych elektronicznych walutach.

Co musisz zrobić, aby zacząć inwestować w kryptowaluty ?

Najprostszym i najszybszym sposobem zakupu kryptowalut jest kantor internetowy. Polecamy internetowy, międzynarodowy kantor kryptowalutowy – Tokeneo.cash. Wymienisz tu złotówki, euro czy dolary na bitcoina już od 100 zł do nawet 400 000 zł bez zbędnej weryfikacji. Kantor pozwala też na wymianę innych, mniej popularnych kryptowalut, takich jak np. Ethereum, Litecoin, Ripple czy Monero.

Kantor kryptowalutowy Tokeneo.cash jest najtańszym (najniższe prowizje) i najczęściej wybieranym kantorem kryptowalutowym w Polsce. Kantor nawiązał współpracę z Przemysławem Saletą, mistrzem Polski oraz Europy w zawodowym boksie, który stał się twarzą marki Tokeneo.cash.

Innym sposobem, aby zacząć zarabiać na tym rynku, to posiadanie własnego konta na wybranych giełdach, które umożliwią Ci dokonywania transakcji. Giełd jest wiele i każda z nich oferuję różną liczbę kryptowalut jaką możesz zakupić. Musisz pamiętać, że sam Bitcoin jest ojcem chrzestnym pozostałych walut i poprzez zakup Bitcoina będziesz mógł dokonywać zakupu większości pozostałych walut. Dodatkowym plusem jest fakt, że Bitcoina lub inną kryptowalutę zaliczaną do tych „najważniejszych”, będziesz mógł kupić i dosłownie w krótkiej chwili przenieść na inne giełdy i tam wymienić je na pozostałe waluty, które nie występują na giełdzie w Polsce. Dlatego ważne jest, aby posiadać więcej niż jedno konto.

Gdzie założyć konto aby zacząć inwestować w kryptowauty?

Aby móc handlować podstawowymi walutami wystarczy otworzyć konto na jednej z polskich giełd. Obecnie mogę polecić dwie giełdy, kliknij w bezpośredni link odsyłający, aby założyć konto na: BITBAY i/lub BITMARKET.

Jeżeli jednak chciałbyś handlować pozostałymi, ciekawymi kryptowalutami należy również otworzyć konta na innych platformach, na których będziesz mieć możliwość dokonywania takich transakcji. W takim przypadku polecam otwarcie konta na dwóch pozostałych, zagranicznych giełdach, wystarczy kliknąć w linki odsyłające, przekierowany zostaniesz bezpośrednio do strony z giełdą:  Kucoin lub Binance.

Gdzie zdobyć informacje o ciekawych kryptowalutach wartych zainteresowania i nowych emisjach [ICO]?

Od stycznia 2018 roku Klub Inwestora został rozszerzony o rynek kryptowalutowy. Na cotygodniowych spotkaniach w zamkniętej grupie, możesz dowiedzieć o ciekawych walutach, nowych emisjach, technicznych aspektach handlu, a co najważniejsze o walutach w jakie osobiście inwestuje. Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godzinie 17:00. Na spotkaniach mamy zaplanowane również wystąpienia specjalistów od rynku kryptowalutowego. Dołączając do Klubu Inwestora dodatkowo otrzymujesz pakiet szkoleń z zakresu analizy technicznej – zaawansowane szkolenie Price Action oraz szkolenie z Analizy Wolumenowej. Obydwa szkolenia przydatne są zarówno na tradycyjnym rynku (akcje, kontrakty terminowe, forex) jak i na rynku kryptowalutowtym. Od połowy lutego tylko dla uczestników Klubu Inwestora będzie dostępne również dedykowane szkolenie z technicznego aspektu dot. kryptowalut.

Podsumowując. Lista giełd kryptowalutowych:

Polskie:

  1. BitBay: https://auth.bitbay.net/ref/smarttrader
  2. BitMarket: https://www.bitmarket.pl/?ref=42985

Zagraniczne:

  1. Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1u7Qu
  2. Binance: https://www.binance.com/?ref=18703613

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!