[21 – 22 czerwiec] Analiza Techniczna: Indeks dolarowy, EURUSD, EURJPY, DAX, USDPLN

Analiza Techniczna: Indeks dolarowy, EURUSD, EURJPY, DAX, USDPLN

W tym materiale prezentuje analizę pięciu rynków. Najbardziej obiecującym jest rynek EURJPY, który wielokrotnie omawiałem w ostatnim czasie w Klubie Inwestora, gdzie również prezentowałem cały przebieg tej transakcji od momentu analizy, poprzez zajęcie pozycji i prowadzenie. Na tej parze mamy do czynienia z wyraźnym trendem spadkowym i aktualnie tworzy się kolejna struktura, która zgodnie z trendem może dać kolejny sygnał na zajęcie pozycji SHORT. Dodatkowo, dalsze umocnienie dolara powoduje spadek wartości polskiej złotówki – szacuje, że w tym roku para USDPLN osiągnie przedział 3,85-3,90.

Bardzo słabo wygląda rynek niemiecki – DAX, który za ostatnie trzy sesje utworzył bardzo niedźwiedzi obraz. Okolice 12000 pkt stanowią najbliższe wsparcie i jest to bardzo realny cel dla wszystkich transakcji krótkich.

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=Hd9n5LVOIqo” controls=”no” autohide=”yes” rel=”no” https=”yes”]

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!