Analiza techniczna i fundamentalna: Dolar, EURUSD, GBPUSD, GBPPLN, USDCAD, Złoto, Dax, SP500, Bitcoin [30 kwietnia 2019]

W tym materiale video analizuję walory: Dolar, EURUSD, GBPUSD, GBPPLN, USDCAD, Złoto, Dax, SP500 Bitcoin

W analizie z przed tygodnia założyłem kontynuację wzrostu dolara amerykańskiego na indeksie dolarowym do punktu 98. Cel osiągnięty i bieżący tydzień zaczynamy od korekty. Pytanie jak głęboka może być korekta na samym dolarze?

Spadek kursu dolara powoduje tym samym umacnianie się EURUSD, jednak walor jak popatrzymy przez pryzmat kilkunastu tygodni jest w bardzo silnym trendzie spadkowym więc aktualne umocnienie EUR/USD traktujemy jak ruch korekcyjny, który może w wyznaczonym w nagraniu miejscu dać okazję do zajęcie krótkiej pozycji. Podobnie sytuacja ma się na złocie. Analiza techniczna złota wskazuje na ruch korekcyjny i próbę powrotu w okolice 1290usd. Uważam jednak, że ruch spadkowy nie został jeszcze wyczerpany i 1260 jest wciąż bardzo aktualne. Dlatego też, może pojawić się z góry okazja na zagranie krótkie.

Więcej w nagraniu:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=A8dReOpW7vk&t=143s” height=”360″]

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!