ANALIZA TECHNICZNA I FUNDAMENTALNA: CENA BITCOINA [2 maja 2019]

Cena Bitcoina powinna wkrótce dotrzeć do wyznaczonego w marcu celu 6425usd.

Aktualnie widać bardzo mocne zebranie z dołu, w tle bardzo czytelny układ akumulacyjny. Ostatnie, chwilowe spadki Bitcoin były zrobione na małym wolumenie co świadczy, że wciąż kupujący w pełni kontrolują cenę. W szczególności było to widać przy bardzo skutecznej obronie ważnego wsparcia Bitcoin na poziomie 5000usd.

Dodatkowo, jak wynika z badań giełd kryptowalutowych mamy wyraźny wzrost aktywności prywatnych inwestorów, którzy coraz częściej wracają na rynek. Zainteresowanie widoczne jest również w kantorach kryptowalutowych. Kantor krypto Tokeneo.Cash w kwietniu czterokrotnie pobijał rekord obrotów.

Z pewnością optymizm wraca na rynek. Szczegóły w materiale video:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=N8eok_9XOj4″ height=”360″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!