Rozpoczęliśmy II edycje Live Trading Camp w Bangkoku. Foto relacja – dzień 1

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy II edycje Live Trading Camp – Bangkok. Uczestnicy poznali koncepcje inwestowania w wartość i aspekty inwestowania średnio i długoterminowego. To podstawa wejścia w zaawansowane tajniki wybierania odpowiednich walorów, sposobu ich analizy i budowania odpowiednich planów transakcyjnych. Może to zabrzmi jak „pranie umysłów” ale do momentu jak nie zrozumiesz fundamentalnych praw rynkowych oraz nie poznasz walorów i ich specyfiki, Twoje inwestycje bądź transakcje czysto spekulacyjne, z góry skazane są w dłuższym terminie na porażkę.

Dlaczego tak się dzieje?

Dość często bywa tak, że osoby przez lata uczą się różnego rodzaju technik, sposobów wejścia/wyjścia, przerabiają tysiące różnych strategii etc. i dalej nie mogą opanować sztuki zarabiania na rynkach. W większości przypadków, zaczynają nie od tych rzeczy co trzeba. Znajomość wskaźników czy innych narzędzi ma się ni jak do podstawowych praw rynkowych. Wszystkie powyższe rzeczy oczywiście mogą być wykorzystane w handlu jako narzędzia wspierające, ale wówczas, gdy zrozumiesz po co jest rynek, jaka jest jego istota, kto jest uczestnikiem tego rynku, jak i dlaczego ten rynek jest wykorzystywany przez wielki świat finansjery do zarabiania na nim pieniędzy oraz przeciwko komu jest ta „gra” ukartowana. Dziś Mac Walen, jeden z najbardziej utalentowanych polskich inwestorów dał bardzo pouczający wykład na temat szeroko pojętej „WARTOŚCI” na rynku.

Dla osób, które chciałyby zaczerpnąć wiedzy o fundamentalnych aspektach giełdy i skutecznym zarabianiu na niej, z pewnością muszą zacząć edukację od Biblii każdego inwestora – „Inteligentny Inwestor” Benjamina Grahama. Wiele osób, szczególnie uprawiających typową spekulację rynkową, ta pozycja może rozczarować, gdyż nie ma w niej „super strategii”, która w tydzień czy dwa uczyni z Ciebie multimilionera. Jednak dzięki tej książce nie tylko zrozumiesz istotę inwestowania ale  będziesz wiedzieć jak skutecznie spekulować. Przemyślana spekulacja wraz ze zrozumieniem pojęcia „WARTOŚĆ” daje bardzo duże zyski.

To był bardzo udany dzień i zapewniamy Was, że w tym tygodniu będziecie świadkami MEGA PETARDY inwestycyjnej. Nasz kolega idzie aktualnie po życiowy rekord w jednej transakcji. Ogromne zyski są już na stole!!!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!