Rynek kryptowalutowy w Polsce z potrzebą edukacji!

Autor | 06-08-2020 | Brak komentarzy

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

Rynek kryptowalutowy, który bardzo dynamicznie rozwija się w ostatnich to rynek, który dla wielu osób wciąż jest nowy. Nowe osoby, które na ten rynek wchodzą często nie miały żadnej styczności z tradycyjnym rynkiem inwestycyjnym, jak inwestowanie w akcje czy waluty fiducjarne. Dlatego też, pojawia się duży problem z brakiem odpowiedniej wiedzy nowych uczestników rynku kryptowalut.

Edukacja na rynku kryptowalut

Aby uniknąć strat i chybionych inwestycji każdy inwestor musi poznać nie tylko narzędzia, za pomocą których może inwestować ale również musi poznać instrumenty którymi chce handlować. Dlatego edukacje należy rozdzielić na kilka etapów. Po pierwsze musimy poznać rynek na którym zamierzamy się poruszać, jego specyfikę, dalej idąc musimy poznać strategie inwestycyjne i całą psychologię inwestowania i oczywiście narzędzia za pomocą których będziemy inwestować własne środki.

Edukacja na rynku kryptowalut jest bardzo istotna. Młode, niedoświadczone osoby na tym rynku często szukają cennych informacji, które pomogłyby wdrożyć się w tenże rynek.

Tokeneo stworzyło dużą, kompletną infrastrukturę usług kryptowalutowych, która sprawia, że cyfrowe waluty są bardziej dostępne i mogą być częściej wykorzystane w codziennym życiu. Jednocześnie nie zapominamy o edukacji. Rynek kryptowalutowy wymaga organizacji wielu szkoleń i seminariów wyjaśniających zagadnienie e-walut.

Dlatego też, na stronach informacyjnych Tokeneo.com znajdują się poradniki oraz szkolenia, które pomagają szczególnie nowym użytkownikom poruszanie się po krypto świecie.

Na sam początek warto zapoznać się z najbardziej popularnymi kryptowalutami dostępnymi w katalogu https://tokeneo.com/pl/kryptowaluty/. Sprawdzić tutaj można kursy najpopularniejszych kryptowalut, a także inne, ciekawe techniczne parametry kryptowalut oraz informacje na temat powstania samej kryptowaluty i rozwoju stojącej za nią projektu.

Każdej osobie polecam również kryptopedie https://tokeneo.com/pl/kryptopedia/

Zapraszam do obejrzenia materiału:

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!