Tokeneo News#13 – Analiza i prognoza ceny Bitcoina, Stablecoin Facebooka

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Analiza i prognoza ceny Bitcoina

Po burzliwym tygodniu poniedziałek miło nas zaskoczył. Ceny najpopularniejszych kryptowalut znów idą do góry. Bitcoin wrócił do szczytu na poziomie 8 000 USD. Wykres na kontrakcie terminowym BTC pokazuje, że sytuacja jest niezwykle ciekawa. Jeśli chcesz poznać analizę aktualnej sytuacji na rynku, sprawdź moje wideo poniżej.

Stablecoin Facebooka

Od kilku tygodni społeczność kryptowalutowa żyje informacją o tym, że Facebook będzie tworzył własną kryptowalutę. Najnowsze badania pokazują, że stablecoin Facebooka może być bardziej popularny, niż kryptowaluty takie jak Bitcoin czy Ethereum. O dziwo wśród ankietowanych, aż 91% twierdziło, że nie inwestuje w kryptowaluty takie jak BitcoinEtheteum oraz Ripple i nie są nimi w ogóle zainteresowani. Gdy padło pytanie związane z doniesieniami o pracy Facebooka nad własną monetą cyfrową, aż 18% osób wyraziło zainteresowanie, drugie tyle zaś się wahało. Z kolei już tylko 64% osób udzieliło negatywnej odpowiedzi.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=As3nOAtCBM0″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!