Tokeneo News#22 – Cena Bitcoina, Chińczycy biorą pożyczki, by handlować kryptowalutami

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni. 

Cena Bitcoina

Od powstania Bitcoina w 2009 roku minęło już 125 miesięcy. Okazuje się, że tylko w trzech z nich nabycie coinów wiązałoby się ze stratami. Więcej informacji na ten temat w materiale video.

Chińczycy biorą pożyczki, by handlować kryptowalutami

Jeden z największych banków kryptowalutowych w Chinach, BabelBank, odnotował spory wzrost pożyczek spekulacyjnych. Inwestorzy chcą wykorzystać dobry moment na rynku Bitcoina. Co na to społeczność Bitcoina?

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Tk4zRJZbVm8″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!