Tokeneo News#38 – Bitcoin po 12 000 USD, JP Morgan Chase z własnym coinem

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni. 

Bitcoin po 12 000 USD

Dziś Bitcoin już za dwanaście tysięcy USD, czyli aż 45 tysięcy złotych. To przekroczenie kolejnego progu i rekordu w 2019 roku. Na rynek wrócił bardzo duży optymizm. Póki co handel odbywa się bez żadnego retestu. Jeśli chcesz zobaczyć całą analizę ceny Bitcoina, zobacz moje wideo.

JP Morgan Chase z własnym coinem

JP Morgan Chase wreszcie uruchomi JPM Coin. Zapowiadana od lutego kryptowaluta ma się pojawić w wersji próbnej jeszcze w tym roku.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=srqw4kztLQk”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!