Tokeneo News#9 – Bitcoin bije kolejne rekordy, Korea Południowa rozważa zalegalizowanie ICO, Binance przywraca możliwość transakcji, Analiza przeglądarki Brave

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Bitcoin bije kolejne rekordy

Z poniedziałku na wtorek kolejny rekordowy poziom zostaje przez bitcoina pokonany. Dzisiaj 8000 USD za BTC to już fakt. Wszystko wskazuje na to, że droga z 8000 na 9000 USD jest otwarta. Odpowiadając na pytanie, czy warto teraz się przyłączać, jest duże prawdopodobieństwo, że cena Bitcoina jeszcze wzrośnie. Jednak obserwując sytuację na rynku, kupienie BTC będzie teraz bardzo ciężkie.

Korea Południowa rozważa zalegalizowanie ICO

Korea Południowa, która zakazała w 2017 roku wszelkich działań ICO, rozważa teraz zmianę decyzji. Jeden z parlamentarzystów złożył wniosek o zmianę ustawy o elektronicznych transakcjach finansowych. We wniosku znalazła się między innymi propozycja ponownego zalegalizowania ICO a także zwiększenia kar dla przestępców kryptowalutowych.

Binance przywraca możliwość transakcji

Po ataku hackerskim na Binance, który miał miejsce w tamtym tygodniu, giełda wznawia możliwość depozytów i wypłat dla swoich klientów. Szef giełdy – Changpeng Zhao zapewnia, że w ciągu ostatnich dni zespół intensywnie pracował nad nowym systemem zabezpieczeń. Społeczność stawia jednak pytania czy ataku nie dało się uniknąć.

Analiza przeglądarki Brave

Dwóch znanych polskich youtuberów: Wapniak i Kowalski postanowili przeanalizować główne zalety przeglądarki Brave, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Do głównych zalet przeglądarki opartej na technologii Blockchain, należy znacznie zwiększona prywatność.

Cały materiał opisujący szczegółowo ostatnie wydarzenia jest do obejrzenia poniżej. Serdecznie zapraszam!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=GZEdCSQqTWM”]

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!