Tokenizacja to przyszłość, fuzja Tokeneo i Sapiency | Tokeneo.News #63

Co się wydarzy, gdy analityk giełdowy i artysta połączą siły? Ze spotkania dwóch wizjonerów musi powstać coś wielkiego. Tak też się stało – potwierdza to fuzja Sapiency i Tokeneo.

Tokenizacja to przyszłość

Sapiency i Tokeneo to projekty, które poza kryptografią, z pozoru łączy niewiele. Teamowi skupionemu wokół Rahima Blaka przyświeca idea tokenizacji ludzi. Dzięki ich staraniom tworzone są techniczne narzędzia umożliwiające zainwestowanie w największy kapitał na świecie – człowieka. W tym celu powstało Sapiency, czyli autorski blockchain i kryptowaluta (100 000 000 sztuk). Wizja Blaka urzeczywistnia się w intuicyjnej aplikacji mobilnej Sapiency, która pozwoli na inwestycje w drugiego człowieka i emisję własnych tokenów.

Tokeneo – ekosystem usług kryptowalutowych

Z kolei Tokeneo to grupa produktów związanych stricte z branżą kryptowalutową. W skład tego ekosystemu usług wchodzą: giełda Tokeneo, która przekaże 50% uzyskanego dochodu posiadaczom tokenów TEO. Wszystko dzięki autorskiemu systemowi dzielenia się zyskami: Teoshare; Tokeneo Cash – kantor umożliwiający zakup kryptowalut bez konieczności weryfikacji i rejestracji konta; Tokeneo News – serwis informacyjny o kryptowalutach i technologii blockchain oraz Tokeneo Pay – system płatności pozwalający na zakupy online z użyciem kryptowalut (w fazie przygotowawczej).


[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ai7Ayhf6FJM” height=”360″]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!