VIDEO ANALIZA RYNKÓW 2-5 stycznia EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY, ROPA, SREBRO, PLATYNA

Autor | 02-01-2018 | 1 komentarz

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

W tym materiale zobaczysz analize techniczną: EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY, ROPA, SREBRO, PLATYNA

Bardzo ciekawie wygląda Platyna, o której była już mowa w analizie z grudnia. W przypadku tego waloru należny spojrzeć na układ miesięczny, a następnie dopiero na układ dzienny. Dodatkowo, na miesięcznym i tygodniowym wykresie bardzo ładnie prezentuje się ropa. Spodziewam się, że w 2018 roku ropa może dojść nawet do 70 usd. W przypadku korekty na ropie rozważam swing tradingowe wejście w kontrakt terminowy oraz zakup ETF’a na ropę: USO. Szczegółowe plany rozegrania tych surowców zostaną podane w Klubie Inwestora.

Prawdopodobnie już w tym tygodniu będziemy zamykać zyskowną transakcje swing tradingową, jaką zawieraliśmy na rynku GAZU NATURALNEGO. Jesteśmy już bardzo blisko celu. Ten walor i zagranie na nim prezentowaliśmy na ostatnim, otwartym spotkaniu z cyklu “Wtorek na Rynkach“. Przypomnę, że wyeliminowaliśmy ryzyko związane z lewarem i zakupiliśmy ETF na Gaz Naturalny – [UGAZ].

Czekamy na Twoje komentarze!

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

1 komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!