VIDEO ANALIZA RYNKÓW 2-5 stycznia EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY, ROPA, SREBRO, PLATYNA

W tym materiale zobaczysz analize techniczną: EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY, ROPA, SREBRO, PLATYNA

Bardzo ciekawie wygląda Platyna, o której była już mowa w analizie z grudnia. W przypadku tego waloru należny spojrzeć na układ miesięczny, a następnie dopiero na układ dzienny. Dodatkowo, na miesięcznym i tygodniowym wykresie bardzo ładnie prezentuje się ropa. Spodziewam się, że w 2018 roku ropa może dojść nawet do 70 usd. W przypadku korekty na ropie rozważam swing tradingowe wejście w kontrakt terminowy oraz zakup ETF’a na ropę: USO. Szczegółowe plany rozegrania tych surowców zostaną podane w Klubie Inwestora.

Prawdopodobnie już w tym tygodniu będziemy zamykać zyskowną transakcje swing tradingową, jaką zawieraliśmy na rynku GAZU NATURALNEGO. Jesteśmy już bardzo blisko celu. Ten walor i zagranie na nim prezentowaliśmy na ostatnim, otwartym spotkaniu z cyklu „Wtorek na Rynkach„. Przypomnę, że wyeliminowaliśmy ryzyko związane z lewarem i zakupiliśmy ETF na Gaz Naturalny – [UGAZ].

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=f-rcbzai2PI” rel=”no”]

Czekamy na Twoje komentarze!

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!