[22-26 Października] Aktualny kurs i prognoza: Indeks dolarowy, EURUSD, GBPUSD, USDCAD

Aktualny kurs i prognoza: Indeks dolarowy, EURUSD, GBPUSD, USDCAD

Ubiegły tydzień zaczął się od spadków na Indeksie dolarowym, jednak końcówka zdecydowanie należała do kupujących. Wydaje się, że dolar zakończył już korektę i aktualny kurs sugeruje dalsze umacnianie. Dość często pytany jestem o prognozę dolara do końca roku – ona się nie zmienia i sądzę, że dolar dojdzie na indeksie do ceny 98.00. Pomimo tego, że prezydent Trump niezbyt przychylnie patrzy na FED i jego politykę, to stopy procentowe znów powinny iść do góry, co daje fundamentalne podstawy do dalszego umacniania się dolara.

Aktualny kurs i prognoza EURUSD – umacnianie się dolara, szukamy tylko transakcji krótkich.

Aktualny kurs i prognoza GBPUSD – funt od dłuższego czasu znajduję się pod silną presją sprzedających. Na wykresie tygodniowym w nagraniu widać wyraźne odwrócenie. Transakcje w kierunku południowym.

Aktualny kurs i prognoza USDCAD – ta para na wykresie tygodniowym ma czytelny trend wzrostowy i wydaje się, że czas korekty już minął. Kierunek transakcyjny – pozycje długie

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=je4usqorCHQ” height=”360″]

Udanego tygodnia na rynkach i dużo zyskownych transakcji.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!