Dolar, EURUSD, EURJPY, GBPUSD, NZDUSD, DAX, PSZENICA, TWO Aktualny kurs i prognoza [5 marca]

Aktualny kurs i prognoza wybranych walorów: Dolar, EURUSD, EURJPY, GBPUSD, NZDUSD, DAX, PSZENICA, TWO

Tydzień zaczynamy od mocnych wzrostów na dolarze amerykańskim. Indeks dolarowy odzyskuje po korekcie siłę i jest już blisko wybicia nowego szczytu. Zgodnie z prezentowaną analizą aktualny cel do wzrostów to 98pkt.

Pary powiązane z dolarem będą tracić

Na niemal wszystkich parach powiązanych z dolarem amerykańskim widać osłabienie na rzecz amerykańskiej waluty. Jednak najbardziej atrakcyjny wydaje się układ na parze walutowej NZDUSD. Tutaj widać nie tylko układ dystrybucyjny, ale jesteśmy zaraz pod silnym oporem. Dlatego też, ta para ma dość duży, logiczny poziom od którego możemy odbić się w dół.

Two Harbors Investment Corp. (TWO)

W analizie zamieszczam również walor z amerykańskiego rynku, fundusz inwestujący w nieruchomości, którego aktualna Price Action oraz pozycja techniczna wskazują na solidne zebranie z dołu  przez dużych graczy. Analiza wolumenowa oraz całkiem niezłe fundamenty tej zyskownej spółki rokują wzrosty.

Zapraszam do nagrania!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=hlYU3cd57Sk&t=1s” height=”360″]

Zobacz też: Kurs i prognoza: Dolar.

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!