Analiza techniczna i fundamentalna: Dolar, EURUSD, Złoto, Bitcoin, DAX, SP500, Anglogold Ashanti [14 maja 2019]

Dolar

W tym tygodniu bardzo ciekawie zapowiada się ponowny powrót kupujących na dolarze. Po korekcie wydaje się, że dolar na swoim indeksie zrobi nowy szczyt. Dlatego też w tym materiale zamieszkam plan zagrania na EURUSD. USDCAD powinien również dojść do swojego celu wyznaczonego kilka tygodni temu. W analizie w ubiegłym tygodniu omawiam złoto i akcje Anglogold Ashanti, na których aktualnie buduje pozycje. W poniższym materiale dokładnie pokazuje jak zamierzam rozegrać ten walor w najbliższym czasie

Cena Bitcoina

Bitcoin po bardzo dużych wzrostach przebija cenę 8 tys. USD i póki co nie widać na wykresie realizacji zysków. Kolejna strefa oporu to 9300/9400usd i to właśnietam powinniśmy spodziewać się wzrostu cen na BTC.
Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.