Analiza techniczna i fundamentalna: Dolar, EURUSD, Złoto, Bitcoin, DAX, SP500, Anglogold Ashanti [14 maja 2019]

Dolar

W tym tygodniu bardzo ciekawie zapowiada się ponowny powrót kupujących na dolarze. Po korekcie wydaje się, że dolar na swoim indeksie zrobi nowy szczyt. Dlatego też w tym materiale zamieszkam plan zagrania na EURUSD. USDCAD powinien również dojść do swojego celu wyznaczonego kilka tygodni temu.

W analizie w ubiegłym tygodniu omawiam złoto i akcje Anglogold Ashanti, na których aktualnie buduje pozycje. W poniższym materiale dokładnie pokazuje jak zamierzam rozegrać ten walor w najbliższym czasie

Cena Bitcoina

Bitcoin po bardzo dużych wzrostach przebija cenę 8 tys. USD i póki co nie widać na wykresie realizacji zysków. Kolejna strefa oporu to 9300/9400usd i to właśnietam powinniśmy spodziewać się wzrostu cen na BTC.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7nOTn0cKAv8&t=2s”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!