Szczepan Bentyn i tokeny personalne – BTC Invest CAMP w Bangkoku

Wielkimi krokami zbliżamy się do bardzo dużego wydarzenia: BTC Invest Camp – konferencji poświęconej w całości tematyce kryptowalut i technologii blockchain. Event ten odbędzie się w miejscu nietypowym, ale zapewniam, że fantastycznym – w słonecznej Tajlandii!

To może na początek kilka słów o samej konferencji.

BTC Invest Camp to niezwykle duże przedsięwzięcie, które – mamy nadzieję – skonsoliduje całą branżę wirtualnych tokenów w Polsce! Naszymi gośćmi będą wybitne postacie i eksperci, którzy reprezentują praktycznie każdą dziedzinę tego wciąż rozwijającego się rynku w Polsce.

Na evencie wystąpią przedstawiciele usług prawnych, specjaliści od marketingu (głównie w kontekście reklamowania ICO), eksperci którzy piszą whitepapery na zlecenie oraz przedsiębiorcy, aktywnie działający w branży cyfrowych coinów. Wiedza, którą będzie można nabyć od naszych praktyków, jest naprawdę ogromna i bezcenna!

Kryptowaluty? Blockchain? ICO? Tokenizacja? Nie ma sprawy! Zamierzamy wyczerpać każde z tych zagadnień!

Super istotne jest to, że owa konferencja to nie tylko duża dawka przydatnej, merytorycznej wiedzy. BTC Invest Camp to również doskonała okazja do integracji i networkingu, bowiem po owocnych wystąpieniach naszych prelegentów – wybierzemy się wspólnie na piękną i uroczą wyspę Koh Chang!

Szczepan Bentyn i tokeny personalne!

BTC Invest Camp to również doskonała okazja do lepszego poznania tematyki tokenów personalnych, których prawdziwym prekursorem w Polsce jest znany youtuber i specjalista świata krypto – Szczepan Bentyn! Jak (i czy) można je wykorzystać, na czym w ogóle opiera się cała ich koncepcja oraz czy warto się tokenizować? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań doszukujcie się w poniższym materiale wideo oraz… 23 i 24 stycznia w Bangkoku! 😉

Więcej przydatnych informacji poniżej. Zapraszam! 🙂

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=WQymV3k4_sw” height=”360″]

Aby być na bieżąco i śledzić relacje LIVE, warto polubić moją stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Pozdrawiam,
Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!