Bitcoin: cena i prognoza 6425 USD dokładne wyliczenie wykresami Point&Figure

Bitcoin cena i prognoza

Biorąc pod uwagę ostatnie zachowanie ceny oraz techniczną pozycję rynku, widać coraz wyraźniej, że mamy do czynienia z akumulacją na większym interwale. Dlatego też, ponowny udany atak na poziom 4000usd powinien otworzyć „drzwi” do wyższych poziomów cenowych. W poniższej analizie wykorzystuję wykresy point&figure, które służą do prognozowania ceny. Jest to stara szkoła Richarda Wyckoffa, która bardzo precyzyjnie pozwala określić cel dla przyszłych ruchów po długich konsolidacjach.

Bitcoin po 6425USD

Biorąc pod uwagę ostatnią konsolidację – jej długość w czasie oraz zakres ceny w jakim ona się poruszała, mierzenie wskazuje na cenę Bitcoina po 6425usd. Za przyszłymi wzrostami Bitcoina przemawia jeszcze bardzo wysoki wolumen skumulowany jaki obserwujemy na kontrakcie terminowym. To potwierdza jak duże zakupy były robione w przedziale 3600-4000usd. Podobna sytuacja miała już miejsce wcześniej gdzie obserwowałem fazy akumulacji, z których rynek dokładnie dochodził do wyznaczonych celów:

Bitcoin Analiza: duzi gracze wchodzą w rynek. Odwrócenie trendu? z 11 lutego 2019

[19 Grudnia] Aktualny kurs, prognoza: Dollar Index, EURUSD, EURGBP, AUDUSD, USDCHF, Ropa, Bitcoin z 19 grudnia

Sama struktura rynku wskazuje na drugi rodzaj akumulacji z utworzeniem tzw. wewnętrznego poziomu wsparcia nazywanej w analizie technicznej – springboard. Więcej o fazach akumulacji i ich zastosowaniu na rynku dowiesz się tutaj.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7SvP1XW2Id4″ height=”360″]

Zobacz też: Rozmowy Traderów Comparic24.TV

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!