Kambodża – kraj wielkich możliwości (relacja LIVE)

Autor | 28-10-2018 | Brak komentarzy

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

W Kambodży jestem już któryś raz w przeciągu kilku miesięcy. Kraj ten zachwycił mnie już przy mojej pierwszej wizycie. Jestem nim zachwycony! Jest tu naprawdę masa możliwości biznesowych, kraj zmienia się praktycznie z miesiąca na miesiąc i jest tutaj miejsce na każdego rodzaju biznes. Kambodża się buduje, jest to jeden wielki plac budowy i stanowi wyzwanie dla ludzi lubiących inwestować w nieruchomości.

Do Kambodży zawitałem w związku z przecieraniem szlaków krytowalutowych. Coraz więcej osób otwiera tutaj konta bankowe oraz realizuje swoje krypto – zyski.

W Kambodży swój biznes otworzyli również Polacy. “Kambodżańskie Allegro” – MyPshar, biznes warty obecnie kilka milionów dolarów. Pod tym linkiem odnajdziesz moją relację z siedziby MyPshar. Natomiast już niedługo przedstawię sylwetki osób, które założyły tę firmę. Osoby, te pojawią się również na konferencji BTCInvestCamp w Bangkoku 23-24 stycznia.

Tokeneo

Wystartowaliśmy z kampanią reklamową, która prowadzona jest poza granicami Polski. Rynek kryptowalutowy pozostaje w stagnacji i obecnie ciężej jest pozyskać kapitał do inwestycji ale przeprowadzamy bardzo dużo rozmów z prywatnymi inwestorami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samym projekcie zapraszam pod ten adres: https://tokeneo.blog/ico-tokeneo/

Światło dzienne ujrzała już wersja Beta naszej giełdy. Znajduje się ona pod tym adresem: https://tokeneo.com/. Zachęcam do rejestracji i zapoznania się z giełdą “od środka”.

Więcej materiału odnośnie giełdy Tokeneo pojawi się niedługo.

Zapraszam do nagrania wideo, gdzie w szczegółach opowiadam o mojej wizycie w Kambodży, projekcie Tokeneo oraz inwestycji w złoto i srebro:

Aby być na bieżąco i śledzić relacje LIVE, warto polubić moją stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Pozdrawiam
Tomasz Rozmus

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!