Kambodża – kraj wielkich możliwości (relacja LIVE)

W Kambodży jestem już któryś raz w przeciągu kilku miesięcy. Kraj ten zachwycił mnie już przy mojej pierwszej wizycie. Jestem nim zachwycony! Jest tu naprawdę masa możliwości biznesowych, kraj zmienia się praktycznie z miesiąca na miesiąc i jest tutaj miejsce na każdego rodzaju biznes. Kambodża się buduje, jest to jeden wielki plac budowy i stanowi wyzwanie dla ludzi lubiących inwestować w nieruchomości.

Do Kambodży zawitałem w związku z przecieraniem szlaków krytowalutowych. Coraz więcej osób otwiera tutaj konta bankowe oraz realizuje swoje krypto – zyski.

W Kambodży swój biznes otworzyli również Polacy. „Kambodżańskie Allegro” – MyPshar, biznes warty obecnie kilka milionów dolarów. Pod tym linkiem odnajdziesz moją relację z siedziby MyPshar. Natomiast już niedługo przedstawię sylwetki osób, które założyły tę firmę. Osoby, te pojawią się również na konferencji BTCInvestCamp w Bangkoku 23-24 stycznia.

Tokeneo

Wystartowaliśmy z kampanią reklamową, która prowadzona jest poza granicami Polski. Rynek kryptowalutowy pozostaje w stagnacji i obecnie ciężej jest pozyskać kapitał do inwestycji ale przeprowadzamy bardzo dużo rozmów z prywatnymi inwestorami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samym projekcie zapraszam pod ten adres: https://tokeneo.blog/ico-tokeneo/

Światło dzienne ujrzała już wersja Beta naszej giełdy. Znajduje się ona pod tym adresem: https://tokeneo.com/. Zachęcam do rejestracji i zapoznania się z giełdą „od środka”.

Więcej materiału odnośnie giełdy Tokeneo pojawi się niedługo.

Zapraszam do nagrania wideo, gdzie w szczegółach opowiadam o mojej wizycie w Kambodży, projekcie Tokeneo oraz inwestycji w złoto i srebro:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=hw-gFSI9hPY” height=”360″]

Aby być na bieżąco i śledzić relacje LIVE, warto polubić moją stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Pozdrawiam
Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!