Kryptowaluty – edukacja od podstaw. Idea, portfel, giełda, zabezpieczenia.

Ciekawy i niezwykle wartościowy pod względem edukacyjnym materiał o kryptowalutach. Jako specjaliści Tokeneo rozmawiamy z popularnym youtuberem – Wapniakiem, który z internetowego prankstera i śmieszka, ewoluował na cenionego specjalistę świata wirtualnych tokenów!

Nasza ostatnia podróż do Warszawy miała szczególny charakter. Wraz z Cyrylem Dudkiem – wybitnym specjalistą ds. kryptowalut oraz dyrektorem strategicznym i product managerem giełdy Tokeneo, mieliśmy przyjemność spotkać się z Maciejem Wapińskim, znanym szerszej publiczności jako Wapniak.

Na początku naszej rozmowy – wytłumaczyliśmy naszym słuchaczom czym są kryptowaluty i jaka przyświeca im idea oraz koncepcja. Przedstawiliśmy na czym polega ich zdecentralizowany charakter oraz dlaczego naszym zdaniem mają one przewagę nad walutami tradycyjnymi.

W naszym wywiadzie poruszyliśmy kilka niezwykle istotnych tematów. Wytłumaczyliśmy czym jest portfel kryptowalutowy, w jaki sposób funkcjonują kantory kryptowalutowe i giełdy oraz  jak wygląda proces założenia swojego pierwsze konta. Powiedzieliśmy również jak w prosty sposób można dokonać swoich pierwszych krypto-transakcji.

Zarówno ja, jak i Cyryl podkreśliliśmy fakt, że w tym innowacyjnym sektorze, w którym wiedza ludzi wciąż nie jest wystarczająca – kluczową rolę odgrywają zabezpieczenia. Przecież nikt z nas nie chce zostać oszukany, czy okradziony.

Naprawdę fajna, ciekawa i wartościowa wiedza dotycząca kryptowalut, skondensowana w niespełna półgodzinnym materiale wideo.

Link do kanału Wapniaka oraz naszego wywiadu zamieszczam poniżej:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=CtWaOiKDlMk” height=”360″]

Aby być na bieżąco i śledzić relacje LIVE, warto polubić moją stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Pozdrawiam,
Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!