Kryptowaluty – edukacja od podstaw. Idea, portfel, giełda, zabezpieczenia.

Autor | 30-10-2018 | Brak komentarzy

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

Ciekawy i niezwykle wartościowy pod względem edukacyjnym materiał o kryptowalutach. Jako specjaliści Tokeneo rozmawiamy z popularnym youtuberem – Wapniakiem, który z internetowego prankstera i śmieszka, ewoluował na cenionego specjalistę świata wirtualnych tokenów!

Nasza ostatnia podróż do Warszawy miała szczególny charakter. Wraz z Cyrylem Dudkiem – wybitnym specjalistą ds. kryptowalut oraz dyrektorem strategicznym i product managerem giełdy Tokeneo, mieliśmy przyjemność spotkać się z Maciejem Wapińskim, znanym szerszej publiczności jako Wapniak.

Na początku naszej rozmowy – wytłumaczyliśmy naszym słuchaczom czym są kryptowaluty i jaka przyświeca im idea oraz koncepcja. Przedstawiliśmy na czym polega ich zdecentralizowany charakter oraz dlaczego naszym zdaniem mają one przewagę nad walutami tradycyjnymi.

W naszym wywiadzie poruszyliśmy kilka niezwykle istotnych tematów. Wytłumaczyliśmy czym jest portfel kryptowalutowy, w jaki sposób funkcjonują kantory kryptowalutowe i giełdy oraz  jak wygląda proces założenia swojego pierwsze konta. Powiedzieliśmy również jak w prosty sposób można dokonać swoich pierwszych krypto-transakcji.

Zarówno ja, jak i Cyryl podkreśliliśmy fakt, że w tym innowacyjnym sektorze, w którym wiedza ludzi wciąż nie jest wystarczająca – kluczową rolę odgrywają zabezpieczenia. Przecież nikt z nas nie chce zostać oszukany, czy okradziony.

Naprawdę fajna, ciekawa i wartościowa wiedza dotycząca kryptowalut, skondensowana w niespełna półgodzinnym materiale wideo.

Link do kanału Wapniaka oraz naszego wywiadu zamieszczam poniżej:

Aby być na bieżąco i śledzić relacje LIVE, warto polubić moją stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Pozdrawiam,
Tomasz Rozmus

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!