Raport Specjalny Bitcoina – wyliczenie kolejnego celu na BTC za pomocą Poin&Fugure Chart

Ostatnio na wykresie Bitcoina dzieje się naprawdę wiele. Czy niedługo dojedziemy do poziomu 14 000 USD? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Trafne prognozy

Tomasz Rozmus (CEO Tokeneo) po raz kolejny wyznaczył cel dla BTC. Warto zwrócić uwagę na fakt, że już od kilku miesięcy jego analizy były niezwykle trafne. Pierwszą z nich została przeprowadzona 19 marca br. za pomocą Poin&Fugure Chart. Dokładne wyliczenie wynosiło wtedy 6425 USD. W udostępnionym wówczas materiale Tomasz Rozmus prognozował ruch, jeżeli chodzi o cenę i zależność wolumenu. Warto wrócić do tej analizy, ponieważ bardzo dokładnie przedstawiono w niej, jak rozkłada się cena oraz wolumen na poszczególnych etapach (fazach akumulacyjnych).

Druga prognoza zapowiadała wyłamanie na kontraktach terminowych w wysokości 4000 USD. Był to 1 kwiecień, CEO Tokeneo zakładał, że popyt wraca na rynek. Kilka dni później na kanale Tomasza Rozmusa ukazał się materiał wskazujący na to, kto faktycznie stoi za tak dużym ruchem BITCOINA.  W materiale podkreślono, iż rynek rządzi się swoimi prawami, nic nie dzieje się z przypadku, a każdy ruch można logicznie wytłumaczyć.

Cena Bitcoina

Z kolei 11 kwietnia była mowa o czerwonej sesji na krypto, CEO Tokeneo stwierdził wówczas, że jest to dobry czas na kolejne zakupy Bitcoina za 100 tyś. złotych. W materiale, który ukazał się 22 maja była mowa o tym, że BTC zbiera siły przed wzrostami, giełdy zaś przeżywają ogromny napływ nowych użytkowników.

Powyższe analizy z pewnością nie są przypadkowe! Umacniają nas przy tym w przekonaniu, że rzetelna wyliczenia są podstawą na rynku kryptowalutowym.

Chcesz poznać najbliższe ruchy ceny Bitcoina?

Dzięki raportowi poznasz szczegółowe wyliczenie ceny Bitcoina na wykresie. Sprawdź, czy poziom 14 000 USD jest blisko.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!