Rozmowy Traderów Comparic24.TV: moje początki, jak inwestuję i dlaczego rozdaję kursy

W najnowszym wywiadzie dla telewizji internetowej Comparic24.TV opowiadam o swojej drodze zastania traderem i inwestorem.

Rozmowy Traderów – wywiad dla Comparic24.TV

Część z Was wie, jak wyglądały moje początki. Z tygodnia na tydzień na mojej stronie przybywa czytelników, dlatego wszystkie nowe osoby zapraszam do zobaczenia tego materiału. Wywiadu udzieliłem dla internetowej telewizji Comparic24.

Moje początki

W wywiadzie opowiadam o tym, gdzie i u kogo zdobywałem swoją wiedzę traderską. Inwestowanie na giełdzie zacząłem jeszcze na studiach i to był mój pierwszy kontakt z rynkiem. Swoją edukację rozpocząłem w Polsce, ale dalszy rozwój wiązałem z osobą Alexandra Eldera. Byłem na jego kursach w Gwatemali, Stanach Zjednoczonych czy Austrii. To było dla mnie pierwsze połączenie wiedzy z praktyką. Jednak przełomem było spotkanie Davida Weisa, który propaguje metodę rozczytywania wykresu poprzez obserwację wykresu i samego wolumenu. To on zapoznał mnie z metodologią Richarda Wyckoffa, w którą do dziś wierzę.

Jeśli chcecie poznać moje metody inwestowania i dowiedzieć się, dlaczego chcę rozdać swoje szkolenia za darmo, koniecznie zobaczcie cały wywiad dla Comparic24.tv: KLIK.

Zachęcam do zapisu na najbliższe spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!