Tokeneo News#1 – Aktualna sytuacja na rynku, Optymizm Europejczyków dla Bitcoina, Blockchain w medycynie

Zapraszam do nowego cyklu na moim kanale, w którym podsumowuję ostatnie wydarzenia na rynku kryptowalut i ceny Bitcoin.

Aktualna sytuacja na rynku

Podsumowanie rozpoczynamy od aktualnej ceny Bitcoin, który w ostatnich dniach znów osiągnął 5500 USD. To najwyższy poziom od listopada ubiegłego roku. Bitcoin wyznacza standardy na rynku, więc inne altcoiny są od niego uzależnione.

Optymizm Europejczyków dla Bitcoin

Ważnym faktem jest, że mieszkańcy Europy wierzą w to, że kryptowaluty i Bitcoin przetrwają kolejne lata. bitFlyer zapytał 10 tysięcy osób w całej Europie, jak widzą oni rynek kryptowalut na przestrzeni najbliższych 10 lat. 63% badanych uważa, że wciąż będą one obecne. Świadomość istnienia kryptowalut jest coraz większa, a teraz widać również, że ludzie wierzą w ich moc sprawczą.

Blockchain w medycynie

Firma Longenesis wraz z Insilico Medicine nawiązały współpracę z koreańskim szpitalem Gil Medical Center. Technologia blockchain ma pomóc usprawnić zarządzanie danymi pacjentów. Wspomniany szpital dostarcza również usługi medyczne dla imigrantów w Korei Południowej.

Cały materiał możecie zobaczyć poniżej. Serdecznie zapraszamy!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=l_Iq92-9hQ4″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!