Tokeneo News#10 – Cena Bitcoina, eBay zacznie akceptować kryptowaluty

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Cena Bitcoina

Cena Bitcoina póki co znów szybkuje do góry. Czy mamy szansę na kontynuację i dojście do najbliższej strefy jaka jest wyznaczona na wykresie, czyli 9 500 USD? Czy rynek poradzi sobie z coraz większą podażą Bitcoina? A może czeka nas korekta? W ubiegłym roku w granicach ceny 9 300 spotykali się kupujący i sprzedający Bitcoina. Wykres kontraktu terminowego na Bitcoinie pokazuje, że cena najpopularniejszego na świecie coina może jeszcze rosnąć. Szczegółową analizę wykresu możesz zobaczyć w najnowszym przeglądzie newsów kryptowalutowych TokeneoNews #10.

eBay zacznie akceptować kryptowaluty

eBay to jeden z największych e-commerce na świecie. To kolejna platforma tego typu, która rozważa wprowadzenie kryptowalut do swojej bieżącej działalności. Decyzje tego typu będą wpływać na zwiększenie adopcji kryptowalut na świecie. Consensus to jedna z największych dorocznych koferencji dotyczących kryptowalut i technologii blockchain. W sieci pojawiły się zdjęcia wskazujące na to, że gigant e-commerce planuje ruszyć z własnym coin’em. Byłoby to duże wsparcie dla branży, gdyż eBay odwiedza miesięcznie ponad 180 milionów użytkowników.

Cały materiał opisujący szczegółowo ostatnie wydarzenia jest do obejrzenia poniżej. Serdecznie zapraszam!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=fpN_Wtqs8pQ”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!