Tokeneo News#11 – Cena Waves, Kryptowaluty a niezależność amerykańskiej technologii

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Cena Waves

Weterani rynku kryptowalutowego bardzo dobrze znają projekt Waves. Jednak coin w ciągu ostatnich miesięcy staje się coraz popularniejszy w kryptowalutowej społeczności. Waves jest oparta o mechanizm Proof of Stake, a nie tak jak inna popularna platforma tego typu Ethereum o mechanizm Proof of Work, co sprawia, że niemożliwe jest kopanie jej kryptowaluty. Jaka jest przyszłość tej waluty?

Kryptowaluty a niezależność amerykańskiej technologii

Rayan Zagone, dyrektor ds. regulacji Ripple,  jest zwolennikem adopcji kryptowalut i technologii blockchain w Stanach Zjednocznonych. Jego zdaniem te technologia powinna być w centrum zainteresowania jeśli chodzi o bezpieczeństwo USA. Ten kraj powinien dołączyć do wyścigu technologicznego w tej branży, który odbywa się obecnie w Europie i Azji.

Cały materiał opisujący szczegółowo ostatnie wydarzenia jest do obejrzenia poniżej. Serdecznie zapraszam!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zFyxA-e1TBA”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!