Tokeneo News#12 – Duże spadki kryptowalut, Rahim Blak i tokenizacja influencerów

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Duże spadki kryptowalut

Większość wykresów świeci się na czerwono. Co się stało? Doszło do flash crashu, czyli bardzo mocnych spadków na rynku. Nie są to spadki, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Chcesz poznać analizę aktualnej stytuacji na rynku? Sprawdź moją szybką analizę rynku na kontrakcie terminowym w filmiku poniżej.

Rahim Blak i tokenizacja influencerów

Rahim Blak to jeden z najbardziej znanych influencerów w branży marketingu i kryptowalut. Blak przeprowadził 16 maja transmisję na żywo, w której przedstawił projekt aplikacji pozwalającej na rozwijanie zasobów ludzkich poprzez dofinansowanie za pomocą tokenów personalnych. Posłuchaj o szczegółach projektu.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=xHcwIGRmZoQ”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!