Tokeneo News#18 – co dalej z ceną Bitcoina? Płatności kryptowalutami

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Co dalej z ceną Bitcoina?

Ostatnio na wykresach Bitcoina dzieje się naprawdę dużo. Krypto społeczność jest zadowolona, ponieważ na wykresie BTC dominuje zielony kolor. Dzień rozpoczął się powyżej poziomu 8 700 USD. Czy osiągnięcie pułapu 9300 – 9500 jest blisko? Moim zdaniem – tak. Szczegółową analizę możesz zobaczyć w moim najnowszym filmiku, który wrzucam poniżej.

Płatności kryptowalutami

Rozwój rynku sprawia, że płatności kryptowalutami stają się coraz bardziej popularne. Co ciekawe nie do wszystkich płatności konieczne jest połączenie z internetem. Jak płacić kryptowalutami przez SMS? Sprawdź w moim najnowszym filmiku.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=G1dE5uvPqHM”/]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!