Tokeneo News#42 – Spadki BTC, Płatność Bitcoinem w barach szybkiej obsługi

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni. 

Spadki BTC

Ta informacja nie uciszyła członków krypotwalutowej społeczności. Na wykresie Bitcoina robi się coraz bardziej czerwono. Korzystając z analizy wolumenowej wykresu wyjaśniam, dlaczego cena Bitcoina spada i co może być tego przyczyną. Czy spadek ceny Bitcoina to dobry moment na zakupy? Moim zdaniem: tak. Jeśli chcesz zobaczyć całą analizę ceny Bitcoina,  sprawdź moje wideo.

Płatność Bitcoinem w barach szybkiej obsługi

Kopitiam, znane w Singapurze sieć barów szybkiej obsługi, wprowadziło możliwość opłaty Bitcoinem za posiłki. Za nowy system odpowiada system KopiTech, który kosztował blisko 370 tysięcy dolarów. Płatność kryptowalutami wprowadzono dzięki osobistemu zaangażowaniu prezesa firmy, Aldena Tana, który na co dzień interesuje się blockchainem.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5tXCuMj5WN8″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!