Tokeneo.News #50 – Altcoiny – 3 najmocniejsze podczas spadku Bitcoina

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni. 

Cena Bitcoina a altcoiny

Na temat rynku można nauczyć się o wiele więcej, gdy widać na nim tendencje zniżkowe niż gdy ciągnie w górę.   Podczas wczorajszego spadku kursu Bitcoina o ponad 10%, można było dopatrzeć się, które altcoiny cały czas mocno trzymają się na rynku krypto.  Niewielka grupa altcoinów wyprzedziła Bitcoina podczas wczorajszej “wyprzedaży” – BNB, Chainlink i LEO. To pierwszy znak odchodzenia altów od Bitcoina na szalenie skorelowanym rynku. altcoiny wciąż mocno trzymają się na rynku, podczas gdy kurs Bitcoina spada. 

Winklevoss i kryptowaluty

Słynni bracia Winklevoss są zgodni, że do 2021 roku wszystkie firmy z tzw. grupy FANG wejdą na rynek kryptowalut.

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!