Tokeneo News#8 – Bitcoin pnie się w górę, Bitfinex wdraża Liquid Network, Fundamental Labs inwestuje w koparki kryptowalutowe

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Bitcoin pnie się w górę

Ostatni weekend należy do wyjątkowych dla bitcoina. Z soboty na niedzielę przekroczyliśmy granicę 7000 USD. Przyglądając się zarówno wykresom jak i wolumenom można oczekiwać, że nie jest to najwyższa cena jaką BTC osiągnie i na chwilę obecną nic dalszym wzrostom nie zagraża.

Bitfinex wdraża Liquid Network

Bitfinex wprowadza aktualizację, która zachwyca szybkimi i bezpieczniejszymi transakcjami. Giełda ogłasza wdrożenie Liquid Network – stworzonej przez firmę Blockstream, sieci rozliczeniowej łączącej krypto-giełdy oraz instytucje. Opinie na temat najnowszej aktualizacji są jak na razie pozytywne. Sieć szybko zdobywa popularność. Wprowadzona na rynek zaledwie w październiku pozyskała już 14 nowych członków.

Fundamental Labs inwestuje w koparki kryptowalutowe

Jeden z azjatyckich funduszy blockchainowych – Fundamental Labs zamierza zainwestować 44 miliony dolarów w nowe koparki BTC. Nie tylko Fundamental Labs planuje uruchomić koparki. Kilkanaście innych firm, głównie chińskich zamierzają zainwestować pokaźne kwoty w kopanie kryptowalut – szczególnie BTC.

Cały materiał opisujący szczegółowo ostatnie wydarzenia jest do obejrzenia poniżej. Serdecznie zapraszam!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZkCWuGdBxsE”]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!