10 tysięcy dolarów zysku z transakcji na Kawie w 8 sesji.

Jeżeli myślisz o stałym zarabianiu na giełdzie, ten wpis bardzo Ci w tym pomoże!

Zapraszam Cię do zapoznania się z artykułem oraz materiałem video jaki przygotowałem. Wpis podsumowuje ostatni handel na rynku kawy, na którym zarobiłem 10 tysięcy dolarów. W materiale tym, zapoznam Cię z analizą, jaką wykonałem przed zajęciem tej pozycji oraz pokażę Ci układ, który spowodował decyzję o wejściu i wyjściu z transakcji. Dzielę się tym zagraniem dlatego, że jest to doskonały materiał edukacyjny, który pomoże Ci w rozwijaniu Twoich umiejętności inwestycyjnych.

Jeżeli śledzisz nas stale, to mogłeś zobaczyć analizę kawy jaką opublikowaliśmy przed tym zagraniem, dokładnie 8 września – Kawa po spadkach w ciekawej konsolidacji. Możliwa zmiana trendu. To była dość szybka transakcja, gdyż zysk ponad 10 tysięcy dolarów wygenerowałem w ciągu 8 sesji. Jak się okazało, z tej analizy skorzystała zadziwiająco dużo część naszych czytelników, co cieszy dodatkowo mnie i mój zespół. Takimi analizami dzielimy się zazwyczaj w Klubie Inwestora, gdzie pokazujemy i zarazem uczymy studentów na przykładach z żywego rynku. Uważamy, że najlepsza nauka inwestowania i spekulacji powinna być oparta nie tylko o wiedzę teoretyczną ale również praktyczną.

Dlaczego to takie ważne, abyś dokładnie obejrzał ten materiał?

Znajomość struktury rynku jest niezbędna, abyś systematycznie zarabiał na giełdzie. W tym materiale poznasz sposób, w jaki wykonujemy nasze analizy i jak dosłownie „studiujemy” rynek. Zobaczysz, jak rozpoznajemy dużych graczy na wykresie i jak podpinamy się pod ich ruchy. Krok po kroku zobaczysz, jak została zrobiona analiza świec oraz wolumenu i co można było z nich wyczytać.

Czy ten sam układ, który na kawie dał zarobić 10 000 dolarów, może zadziałać na innych rynkach?

Tak. Przeglądając ten materiał zobaczysz sposób analizy i rozpoznania procesu akumulacji, czyli zbierania waloru przez dużych operatorów rynku. Inaczej mówiąc, zobaczysz jak rozpoznać popyt na wykresie. Znając sposób analizy popytu czy podaży, jesteś w stanie wykorzystać tą wiedzę na każdym innym rynku. Dlatego też, procesy akumulacyjne działają w podobny sposób na wszystkich rynkach – akcjach, forex i futures.

Czy można się tego nauczyć i stosować samemu?

Tak. Straciłem wiele czasu oraz pieniędzy, aby posiąść tą wiedzę. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że bez wiedzy jak działa rynek, jak wygląda struktura rynku oraz jak rozpoznawać kto na rynku ma przewagę (kupujący czy sprzedający), nie będziesz zarabiał w dłuższym terminie. Rynek prędzej czy później, zabierze Ci pieniądze. Dlatego też, w naszym najnowszym kursie on-line Analiza Wolumenowa zawarliśmy całą niezbędną wiedzę, jaką każdy inwestor musi posiadać, aby skutecznie rozczytywać wykresy i dokonywać zyskownych transakcji na każdym rynku. W poniższym materiale video zobaczyć część tej wiedzy i wykorzystanie jej na żywym rynku. Podobną analizę możesz zobaczyć w ostatnim wpisie na blogu: 9 tysięcy $ zysku z transakcji na Ropie.

Czekamy na Twoje komentarze! Zapraszamy to polubienia naszego konta na Facebook’u oraz do subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominie Cię wtedy żadna analiza, którą publikujemy.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!