Aktualny kurs i prognoza: Dolar, EURUSD, GBPUSD, NZDUSD, AUDUSD, DAX, SP500, TWO, Srebro, Złoto [12 marca]

Aktualny kurs i prognoza wybranych walorów:  Dolar, EURUSD, GBPUSD, NZDUSD, AUDUSD, DAX, SP500, TWO, Srebro, Złoto

Indeks dolara amerykańskiego trafia na ważny poziom oporu, na którym następuje realizacja zysków. Obniżenie kursu dolara sprzyja wzrostom na srebrze i złocie, które po zakończonej korekcie ostatnich wzrostów znów zaczynają drożeć. Główne pary walutowe również zyskują w stosunku do dolara.

W materiale podaje swoje plany zagrań na wybrane walory oraz ponownie analizuję spółkę Two Harbors Investment Corp, na której zauważam wejście bardzo dużego kapitału. Dokładną analizę tej spółki możesz również znaleźć w materiale z przed tygodnia „Dolar, EURUSD, EURJPY, GBPUSD, NZDUSD, DAX, PSZENICA, TWO Aktualny kurs i prognoza [5 marca]

Najbardziej obiecująco w dłuższym horyzoncie czasowym wygląda para GBPUSD, na której widać „za plecami” mocną strukturę akumulacyjną.

Zapraszam do nagrania!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5_LEv4oDLX0″ height=”360″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!