Kambodża – o życiu, pracy i biznesie w rozmowie z Olgą Dukat

O życiu i pracy w Kambodży oraz prowadzeniu biznesu w tym uroczym, azjatyckim państwie porozmawiałem z z mieszkającą tam od półtora roku Olgą Dukat.

Olgę – jak sama podkreśliła w rozmowie – do Kambodży przywiodła praca, a konkretnie rewolucyjny jak na panujące tam warunki projekt biznesowy – MyPhsar. Właściciele tej niesamowitej platformy rozwijającej się w zatrważającym tempie, są pionierami i liderami tutejszego rynku e-commerce.

O biznesie jeszcze będę miał okazję z Olgą porozmawiać przy następnej okazji, natomiast tym razem – podczas naszej krótkiej rozmowy – zapytałem ją, jak mieszka się w Kambodży i czy to owiane złą sławą Państwo nadaje się do codziennego życia i pracy.

Kambodża – warto tu przyjechać?

Każdy odwiedzający Azję – decydując się na przyjazd do Tajlandii – powinien wstąpić „po drodze” do Kambodży.  Olga podkreśla, że jest to kraj innych niż Tajlandia, czy Laos, ze względu na to, że jest bardziej „dziki i nieprzewidywalny”, ale naprawdę warto zaryzykować i udać się tutaj w podróż.

Przepiękna prowincja i intrygująca stolica – Phnom Penh, która nieustannie się rozwija oraz niepowtarzalny nigdzie indziej klimat, to z całą pewnością wyróżniki tego miejsca.

Jeżeli dodamy do tego niski koszt życia, spowodowany niewysokimi cenami żywności, transportu, czy mieszkalnictwa oraz niewielką, ale bardzo zintegrowaną i pomocną Polonię –  z czystym sumieniem będziemy mogli stwierdzić, że naprawdę warto tutaj przyjechać.

Kambodża – perspektywy rozwoju

Jeżeli nie macie pracy lub macie taką, którą czym prędzej pragniecie zmienić, jeżeli marzy się Wam własny biznes, albo po prostu – chcielibyście zmienić swoje środowisko i przeżyć niesamowitą przygodę – z czystym sumieniem polecam Kambodżę, o czym mówiłem również TUTAJ.

Państwo to – jak podkreśla Olga – rozwija się w przerażającym tempie, co z kolei powoduje, że stale obserwujemy napływ nowych przedsiębiorstw, chcących tutaj prowadzić swój biznes.

I niejako na koniec chciałbym zaznaczyć, że piwo kraftowe kosztuje tutaj jedynie PÓŁ DOLARA, więc jeżeli wcześniej rozważaliście przyjazd w to miejsce – tym argumentem na pewno Was przekonałem! 😀

Obejrzyjcie naszą rozmowę i dajcie znać co myślicie!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=RVeob0L2PEs” height=”360″]

 

Na zakończenie chciałbym również przypomnieć, że Olga będzie jednym z prelegentów na naszej styczniowej konferencji w Tajlandii – BTC Invest Camp, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy! Więcej szczegółów na temat tej inicjatywy, znajdziecie pod TYM LINKIEM.

Aby być na bieżąco i śledzić relacje LIVE, warto polubić moją stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Pozdrawiam,
Tomasz Rozmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!