O cyfrowym nomadyzmie, czyli jak wykorzystywać nowe technologie w podróży

Świetny, ciekawy i inspirujący materiał o cyfrowym nomadyzmie. O wykorzystaniu nowych technologii w podróży, pracy zdalnej z różnych, często egzotycznych zakamarków świata oraz biznesie. Wywiad z Tomaszem Maciejewskim, autorem bloga: „Tam gdzie chcę”.

Nie lubię być przywiązany do jednego miejsca, dlatego od dłuższego czasu podróżuje po całym świecie. Upodobałem sobie zwłaszcza Azję, a mówiąc konkretniej – Tajlandię, która urzekła mnie nie tylko wspaniałymi widokami i gorącym klimatem, ale również sprzyjającymi warunkami do pracy zdalnej. Niezależnie od miejsca, w którym się znajduję – rozwijam ciekawe projekty i prowadzę biznes, a wszystko to otaczając się wspaniałymi ludźmi, którzy tak jak ja – „rozsiani” są po całym świecie.

Tomek Maciejewski jest biznesmen’em oraz autorem bloga: „Tam gdzie chcę”. Na co dzień zajmuje się marketingiem i animacjami, zastanawiając się „w jaki sposób prowadzić projekty i tworzyć rzeczy, aby były interesujące i atrakcyjne w Internecie”. Podróżuje, zwiedza cały glob i pracuje z różnych miejsc na świecie. Konsekwentnie realizuje swój główny cel, jakim jest „zbudowanie polskiej społeczności nomadów”. Popularyzator efektywnej pracy zdalnej.

Podczas tej pasjonującej rozmowy wymieniliśmy się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat podróżowania, cyfrowego nomadyzmu oraz pracy z różnych miejsc na świecie.

Świetna i inspirująca rozmowa, ale także zastrzyk wiedzy. Wszystko to skondensowane w niespełna godzinnym materiale filmowym. Musicie to zobaczyć! Link poniżej:

https://www.facebook.com/smarttraderPL/videos/316305592534110/

BTCInvestCamp Polska konferencja w Tajlandii tworzenie biznesu na blockchain

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!