O cyfrowym nomadyzmie, czyli jak wykorzystywać nowe technologie w podróży

Autor | 17-10-2018 | Brak komentarzy

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

Świetny, ciekawy i inspirujący materiał o cyfrowym nomadyzmie. O wykorzystaniu nowych technologii w podróży, pracy zdalnej z różnych, często egzotycznych zakamarków świata oraz biznesie. Wywiad z Tomaszem Maciejewskim, autorem bloga: „Tam gdzie chcę”.

Nie lubię być przywiązany do jednego miejsca, dlatego od dłuższego czasu podróżuje po całym świecie. Upodobałem sobie zwłaszcza Azję, a mówiąc konkretniej – Tajlandię, która urzekła mnie nie tylko wspaniałymi widokami i gorącym klimatem, ale również sprzyjającymi warunkami do pracy zdalnej. Niezależnie od miejsca, w którym się znajduję – rozwijam ciekawe projekty i prowadzę biznes, a wszystko to otaczając się wspaniałymi ludźmi, którzy tak jak ja – „rozsiani” są po całym świecie.

Tomek Maciejewski jest biznesmen’em oraz autorem bloga: „Tam gdzie chcę”. Na co dzień zajmuje się marketingiem i animacjami, zastanawiając się „w jaki sposób prowadzić projekty i tworzyć rzeczy, aby były interesujące i atrakcyjne w Internecie”. Podróżuje, zwiedza cały glob i pracuje z różnych miejsc na świecie. Konsekwentnie realizuje swój główny cel, jakim jest „zbudowanie polskiej społeczności nomadów”. Popularyzator efektywnej pracy zdalnej.

Podczas tej pasjonującej rozmowy wymieniliśmy się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat podróżowania, cyfrowego nomadyzmu oraz pracy z różnych miejsc na świecie.

Świetna i inspirująca rozmowa, ale także zastrzyk wiedzy. Wszystko to skondensowane w niespełna godzinnym materiale filmowym. Musicie to zobaczyć! Link poniżej:

Tomasz Maciejewski i Tomasz Rozmus o cyfrowym nomadyzmie – wykorzystanie nowych technologii w podróżyTajlandia, Bangkok, BTC Invest Camp 2019

Publiée par Smart Trader PL sur Mardi 16 octobre 2018

BTCInvestCamp Polska konferencja w Tajlandii tworzenie biznesu na blockchain

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!