Stokenizowany fundusz kryptowalutowy CryptoInvestia współtworzy nową giełdę, która odda 50% zysków swoim klientom.

…ICO 2018 roku

Projekt CryptoInvestia, który prowadzony jest przez polskich przedsiębiorców mieszkających na co dzień w Tajlandii, współtworzy nową giełdę krypto walutową Tokeneo oraz internetowy krypto-kantor TokeneoCash.

Inwestycyjny fundusz kryptowalutowy, który działa na blockchainie sieci Ethereum nie zakończył jeszcze fazy ICO, która ma potrwać do 7 września 2018 roku, a już rozpoczął inwestycje z części pozyskanych środków. Efektem poczynionych inwestycji jest giełda kryptowalutowa oraz internetowy krypto-kantor. Jak zapowiadają twórcy projektu, jako pierwszy wystartuje internetowy kantor, gdzie za gotówkę będzie można kupić i sprzedać popularne kryptowauty bez konieczności rejestracji. Na początku ma on działać w trzech europejskich krajach: Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Otwarcie ma nastąpić w pierwszym tygodniu lipca.

 

Start już w sierpniu 2018 roku

Tomasz Rozmus, który kieruję projektem CryptoInvestia zapowiada, że największą inwestycją krypto-funduszu jest powstanie innowacyjnej giełdy Tokeneo oraz jej funkcyjnej kryptowaluty o tej samej nazwie, której posiadacze będą zarazem udziałowcami i partycypowali w zyskach giełdy. Jak sam przyznaje jest to pierwszy na świecie projekt giełdy kryptowalutowej, która odda 50% zysków wszystkim posiadaczom tokenów. Jednym ze źródeł zysków giełdy są prowizję naliczane za obrót. Te z kolei mają być naliczane posiadaczom coinów Tokeneo każdego dnia.

Jak zapowiada dyrektor zarządzający projektem Tokeneo, Cyryl Dudek token wyemitowany podczas ICO ma bardzo nowatorski charakter. „…w miażdżącej ilości przypadków tokeny oferowane podczas zbiórek ICO, są czysto spekulacyjne. Emitenci tokenów nie oferują swoim inwestorom zbyt wiele poza obietnicą wzrostu wartości tokenu w przyszłości. Z drugiej strony bardzo często projekty chwalące się pasywnym dochodem finansują go w całości z inflacji. Wyjątkowość tokenu TOKENEO polega na gwarancji pasywnego dochodu przy zachowaniu stałej podaży, a codzienna dystrybucja zysków z prowizji znacznie utrudni cenowe spekulacje. Żaden token na świecie nie był jeszcze do tego stopnia powiązany z sukcesem finansowym macierzystego projektu”.

Nowa giełda działa pod nazwą Tokeneo Ltd i zarejestrowana jest w Hong Kongu, który od lat gwarantuje największą stabilność prowadzenia biznesu i pewność regulacji. W kontekście planów integracji walut fiat prowadzone są rozmowy z jednym z banków w Szwajcarii.

Przemysław Saleta inwestuje w CryptoInvestie

CryptoInvestia.io jako główny partner Tokeneo Ltd.,  została ostatnio wspomniana przez wiele serwisów informacyjnych, gdyż jednym z inwestorów, a zarazem twarzą projektu jest znany polski bokser Przemysław Saleta, również mieszkający na co dzień w Tajlandii. Sprzedaż tokenów CryptoInvestii potrwa jeszcze do początku września, jednak z uwagi na rosnącą cenę, zainteresowani powinni pośpieszyć się z podjęciem decyzji o wsparciu projektu. Więcej informacji można znaleźć na www.cryptoinvestia.io oraz w prezentacji multimedialnej.

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=QIysVE0r9Fw” controls=”no” autohide=”yes” rel=”no” https=”yes”]

Zespół Smart Trader

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!