Tokeneo News#14 – Kryptowalutowa społeczność, OneCoin

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Kryptowalutowa społeczność

Ostatnio na wykresach dzieje się naprawdę wiele. Wszystko to sprawia, że na branżowych forach zawrzało. Członkowie krypto społeczności próbują spekulować, co za kilka godzin wydarzy się na wykresach. Moim zdaniem kryptowalutowa społeczność jest bardzo niedojrzała i daje się ogrywać. Dlaczego? Tego dowiesz się z mojego nowego filmiku, który linkuję poniżej.

OneCoin

Krypto społeczność żyje nie tylko ruchami kryptowalut na wykresie, ale także kontrowersjami wokół OneCoin. OneCoin odpiera wszelkie zarzuty, które spadły na niego w ostatnim czasie. Jego przedstawiciele twierdzą, że nie mają nic wspólnego z cechami piramidy finansowej lub schematu Ponziego.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cjMQYmVFSr0″]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!