Tokeneo News#19 – Analiza techniczna i fundamentalna Bitcoina, Encrypto – pierwszy zegarek z BTC

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Analiza techniczna i fundamentalna Bitcoina

Cena Bitcoina wciąż pnie się do góry. Z mojej analizy technicznej i fundamentalnej wynika jasno – Bitcoina stać na więcej. Zobaczcie moją analizę wykresu, w której mówię o prognozach ceny Bitcoina.

Encrypto – pierwszy zegarek z BTC

Popularny szwajcarski zegarmistrz Franck Muller nawiązał współpracę z alternatywną firmą inwestycyjną Regal Assets. Wspólne działania mają zaowocować pierwszym funkcjonalnym zegarkiem bitcoin, o nazwie Encrypto. Więcej o całym przedsięwzięciu dowiesz się w moim najnowszym filmiku.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=05StFzSfqbM”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!