Tokeneo News#34 – Facebook i biała księga Libra, Rosjanie a Coincheck

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni. 

Facebook i biała księga Libra

Facebook, gigant wśród mediów społecznościowych, opublikował dziś białą księgę długo oczekiwanego projektu – Libra –  infrastruktury finansowej opartej na kryptowalutach i blockchainie. Stablecoin Facebooka, określany jako Libra, będzie działał na rodzimym i skalowalnym blockchainie Libra. Ma również być wspierany rezerwą aktywów zaprojektowanych tak, aby nadać mu wartość wewnętrzną i złagodzić wahania zmienności. Czy kryptowaluta Facebooka zrewolucjonizuje świat?

Rosjanie a Coincheck

Na prywatnych komputerach pracowników giełdy Coincheck odnaleziono wirusy, które mogą mieć swoje korzenie powiązane z hakerami rosyjskiego pochodzenia.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=tSFH_6EpHcw”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook’u i subskrybowania naszego kanału YouTube. Nie ominą Cię wtedy żadne relacje na żywo oraz analizy jakie publikujemy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!