Tokeneo News#6 – Analiza Bitcoina, Hakerzy okradają Binance, Phil Konieczny przepowiada korektę

Zapraszam Was na kolejny odcinek mojego cyklu, w którym omawiam najciekawsze w mojej opinii wydarzenia na rynku kryptowalut z ostatnich dni.

Analiza Bitcoina

Bariera w wysokości 6000 USD w końcu została przebita. Czekamy, czy Bitcoin będzie w stanie utrzymać dynamikę wzrostu. Na razie, wygląda na to, że nie ma powodów do niepokoju, ponieważ na wykresach nie widać, aby najwięksi gracze mieli się wycofywać.

Hakerzy okradają Binance

7 maja rynek przeżył spory szok, ponieważ jedna z największych giełd kryptowalutowych, Binance, doświadczyła poważnego ataku hakerskiego. Straty szacuje się na około 40 milionów dolarów. Szef giełdy natychmiast zawiesił wszystkie depozyty oraz zapewnił, że wszystkie skradzione środki zostaną zrekompensowane poszkodowanym klientom.

Phil Konieczny przepowiada korektę

W swoim najnowszym materiale Phil Konieczny zdradza swoje najbliższe plany inwestycyjne. Jeśli chodzi o maj, rezygnuje on z inwestycji m.in. ze względu na Tethera, który może zmusić Bitcoina do spadku. Bitfinex sztucznie pompuje cenę BTC, ponieważ właściciele USDT nabywają go, chcąc wyczyścić swoje konta ze stablecoina, który ostatnio jest na cenzurowanym.

Cały materiał opisujący szczegółowo ostatnie wydarzenia jest do obejrzenia poniżej. Serdecznie zapraszam!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=f5xpDv_HbBs”]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!