Analiza techniczna i fundamentalna: EURUSD, GBPUSD, BTC, USDJPY, Złoto, AU, Kawa, Cukier, DAX, SP500 [4 czerwca 2019]

Ciekawie zapowiada się bieżący tydzień na rynkach. Amerykański dolar po kilkunastu miesiącach dociera do wyznaczonej w kwietniu ubiegłego roku strefy 98 i tworzy formacje potrójnego szczyty. Odmowa wyższych cen na indeksie dolarowym będzie skutkowało umocnieniem EURUSD oraz większości par powiązanych z dolarem.

EURUSD GBPUSD – te dwie pary powinny szczególnie zyskiwać w tym tygodniu. Funt brytyjski w ciekawy utworzył bardzo ciekawy układ akumulacyjny i spodziewam się dalszego umacniania. Każde zejście w dół może dać okazję do wejścia w rynek po lepszych cenach.

Złoto, Anglogold Ashanti – złoto bardzo mocno w górę i co za tym idzie cena akcji AU również. O tych akacjach i planach zagrania można znaleść w poprzednich materiałach:

ANALIZA TECHNICZNA I FUNDAMENTALNA: DOLAR, EURUSD, USDCAD, ZŁOTO, BITCOIN, SP500, ANGLOGOLD ASHANTI [21 MAJA 2019]
ANALIZA TECHNICZNA I FUNDAMENTALNA: DOLAR, EURUSD, ZŁOTO, BITCOIN, DAX, SP500, ANGLOGOLD ASHANTI [14 MAJA 2019]

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=FIZ6DZJmmUs”]

Zachęcam do zapisu na następne spotkanie Wtorek na Rynkach. Wtorek na rynkach to cotygodniowe spotkanie dla pasjonatów inwestowania i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex. To inicjatywa stworzona po to, by dzielić się wiedzą o rynkach finansowych, wymieniać doświadczeniami i uczyć się tradingu na żywym rynku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Powiązane artykuły

Więcej z tej kategorii

tomasz rozmus

Tomasz Rozmus

Bądź na bieżąco!
Subskrybuje nas ponad 24 tys. osób

Dołącz do nas i buduj z nami swoje doświadczenie

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!