Analiza techniczna USDCHF, USDCAD – Wolumen skumulowany wskazuje obrócenie

Autor | 30-05-2017 | 2 komentarze

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

Bardzo ciekawy układ wynikający z price action oraz analizy wolumenowej pojawia się na USD/CHF oraz USD/CAD. Na pierwszej parze mamy klasyczne podwójne dno wskazujące na proces akumulacji nr1 (rozróżniamy trzy typowe układy akumulacyjne). Jeżeli nastąpi kontynuacja wzrostów z mierzenia za pomocą wykresów P&F potencjalny zasięg wskazuje cenę 0,9920. Na drugiej parze nie ma klasycznego układu jednak po analizie price action nakładka wolumenu skumulowanego na MT4 wskazuje dużą działalność kupujących w zaznaczonej na wykresie strefie, co sugeruje chęć obrócenia. Po potwierdzeniu układu na kanadyjczyku zamierzamy wykorzystać strategię wyłamania nocnego [BO NR].

Więcej analiz na kanale YOUTUBE na którym w czasie tygodnia robimy update do bieżących sytuacji na rynkach – aby być informowanych o analizach w czasie rzeczywistym koniecznie zasubskrybuj!

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

2 komentarze

    • Zarówno procesy akumulacyjne jak i dystrybucyjne są tematem naszego kursu z analizy wolumenowej. Za miesiąc będzie dostępny pełny kurs Wyckoffa online. O podstawowym procesie akumulacji dość często rozmawiamy na czwartkowych spotkaniach otwartych na które serdecznie zapraszam.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!