Analiza techniczna: Dolar, EURUSD, DAX, S&P500, Kakao, Miedź [18.06]

Autor | 18-06-2019 | Brak komentarzy

Uwaga: W analizach wykorzystujemy wskaźnik wolumenu skumulowanego na MT4 – sprawdź JAK DZIAłA!

Dollar Index, EURUSD

Dolar amerykański mocno w dół i w dłuższej perspektywie czasowej wygląda na tworzenie się na indeksie dolara układu dystrybucyjnego. Tym samym popwinno to pomóc EURUSD, który jak widać w materiale rysuje odwrotną strukturę – układ akumulacyjny. Obydwa układy są mocno rozciągnięte w czasie .

Kakao, miedź

Na kontrakcie terminowym na kakao widać bardzo mocną akumulację – wykres tygodniowy, potwierdzony przez wykres dzienny na którym Price Action daje pro wzrostową strukturę. Miedź z kolei po zbudowaniu mocnego układu akumulacyjnego na wykresie tygodniowym w ostatnim czasie znów jest pod presją sprzedających. Jednak cały układ akumulacyjny jest dalej trzymany a na wykresie dzienny znów w dolnej części układu widać bardzo mocne działania kupujących.

Dax i S&P

Na niemieckim indeksie jak i na amerykańskim spodziewam się w najbliższych tygodniach spadków. Obydwa indeksy budują układy dystrybucyjne. W dodatku kontrą do tych indeksów jest wykres złota, który bardzo mocno się zbiera na wyższe poziomy cenowe.

 

Wtorek na rynkach - Bezpłatne webinarium z Tomaszem Rozmusem
Szkolenia Forex dla początkujących.

Czekamy na Twój komentarz! - Kliknij tutaj aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZKOLENIE PRICE ACTION o wartości 2997 zł
Teraz ZA DARMO!